byliny świerk, polecicie producenta ?

byliny świerk, polecicie producenta ?

Jest ktoś, kto produkuje rośliny i ma sprzedaż zdalną? Szukam szkółki, która jest w pełni profesjonalnie przygotowana z ofertą. Mam duże wymagania i oczekiwania.

Czechu22

Posty: 2

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

MShR

Posty: 17

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam sporo czasu, zatem kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

alex-oo

Posty: 7

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezwykle dobrze do tego nadaje się acena, jaka jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

Black_Riot

Posty: 11

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem usatysfakcjonowany. Ofertę mają niezwykle dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

ewu1u01

Posty: 8

 
Kocham rośliny, zatem dla mnie byliny są super. Uwielbiam je na własną rękę sadzić, zatem w szkółce kupiłem ich niezwykle dużą ilość. Mój ogród to w szczególności byliny, zatem polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

labuh

Posty: 4