porównanie ofert typowo finansowych

porównanie ofert typowo finansowych

Szukam kredytu hipotecznego i mam pytanko. Jakieś porównanie takich kredytów zabezpieczonych, znacie, polecacie? Gdzie można sobie na szybko przejrzeć warunki w kilku czy kilkunastu bankach???

janu3

Posty: 4

 
Co w ogóle myślicie o tych lokatach bankowych, kalkuluje się to? Podejrzewam, że jeśli ktoś odłoży koło miliona złotych to faktycznie coś na tym zarobi, ale przy odłożeniu kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tyś to te zyski są raczej symboliczne...

eGall

Posty: 24

 
Banki to się namnażają jak grzyby po deszczu. Co chwila jakaś nowa firma na rynku, w miastach są całe ulice bankowe, gdzie stoi lokal na lokalu a każdy z innym logotypem.

OzZ

Posty: 19

 
Ja to zaraz po zalogowaniu na konto swojego banku mam już otworzony podłożony formularz o kredyt. Trochę to niefajnie że podstawiają mi wniosek pod nos, bez mojej woli. No ale...co ja mogę?

Karmeltek

Posty: 30

 
Mi się pofarciło ostatnio z kredytem samochodowym dzięki porównywarce na finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe. Udało się szybko znaleźć najtańszą i najbardziej opłacalną opcję. A jednak trzeba przyznać, że rynek jest rozbudowany, banków jest bardzo dużo, każdy ma swoją inną propozycję, także żeby się w tym wszystkim nie pogubić to takie rankingi są bardzo pomocne.

matek562

Posty: 6

 
Kredytów jest bardzo dużo, a każdy inny jakby się przyjrzeć i zacząć sobie porównywać warunki. Sam myślałem że wszędzie mają to samo, ale okazuje się że różnice między bankami bywają kolosalne.

qwed

Posty: 26

 
Najbardziej o kredycie to myślę w tym momencie w kontekście wakacji. Dawno nigdzie nie byliśmy, trzeba by wreszcie dzieciom jakoś ten letni czas wypełnić a nie tylko na wieś do babci i na tym koniec.

labuh 

Posty: 4

 
Teraz banki dość mocno – jadą na kredytach, że tak sobie pozwolę to brzydko nazwać. Ostatnio z każdej możliwej strony atakują mnie reklamy kredytów, jakieś super promocje...

Gosienka54

Posty: 17