doradca kredytowy lublin, kogo polecicie ?

doradca kredytowy lublin, kogo polecicie ?

Zastanawiam się czy pójść do doradcy kredytowego w banku czy szukać kogoś na własną rękę? Może w ogóle dać sobie spokój? Macie jakieś pomysły?

ciopix

Posty: 4

 
W ostatnich latach z trudem dostać kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z swojej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Należałoby, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, albowiem wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Prościej jest coś dla siebie wybrać, co jest niezwykle odpowiednie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Według mnie, jeśli korzystać z pomocy doradcy kredytowe z Lublina to tylko z osoby niezależnie. Do banku szkoda iść, bo to przecież ich człowiek i przedstawi ich ofertę, którą najlepszą.

090913123

Posty: 4

 
Budowałem sam niezmiernie powoli dom, natomiast to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeśli ktoś nie ma tak sporo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jeśli biorę jakikolwiek kredyt to zawsze pomaga mi doradca finansowy z Lublina. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Dla mnie to najbardziej zaufana osoba.

szymon2626

Posty: 6

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, ale gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są bardzo drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo inaczej nie kupię sobie mieszkania.

CzarnyBlant

Posty: 6

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wówczas można się nim interesować.

MisiekKce

Posty: 3

 
W ostatnich latach trudniej dostać kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z własnej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo korzystne.

szulmar

Posty: 6

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wtedy można się nim interesować.

tefal100

Posty: 4