Najlepszy Kredyty firmowe

Najlepszy Kredyty firmowe

Niezależny doradca z doświadczeniem w temacie kredytów mieszkaniowych – jaki? Hipoteka to decyzja na długie lata, więc zależy mi żeby została trafnie podjęta. ;]

grzes3345

Posty: 19

 
Chciałabym podpowiedzieć, ale niestety to dla mnie temat dość obcy. Miałam kilka kredytów zaciągniętych w życiu, ale raczej na małe sumy, na krótki okres, żeby się szybko pozbyć zobowiązań.

Bryzyt1

Posty: 20

 
Sam bym się musiał rozejrzeć za kredytem samochodowym dla firmy. Już parę razy o tym myślałem, ale byłem tak zajęty sprawami bieżącymi, że gdzieś ten temat umierał...i tak w kółko.

Hunka

Posty: 26

 
W przypadku kredytu mieszkaniowego, a konkretnie programu MDM to mnie pomogli doradcy ze strony www.kredytytotu.pl. Zarysowali mi ofertę rynku, pokazali lepsze i gorsze strony poszczególnych ofert i pomogli wynegocjować optymalne warunki. Niezależni doradcy i to było widać. Nie szukali na siłę oferty, tylko obiektywnie przyjrzeli się temu co ma do zaoferowana rynek. Polecam!

Dax90

Posty: 13

 
Ja jestem już pod koniec spłacania kredytu za wesele syna, także za jakiś czas będę wolny ! ;) W sumie szybko minęło, kredyt brałem na 2 lata, zleciało jak z bicza.

BigM92

Posty: 22

 
Ciekawe jakie oprocentowanie można optymalnie wynegocjować w przypadku kredytu na 100 tyś na inwestycje w firmie? Ktoś wie? Wiem, że istnieje szansa żeby dostać jakieś wsparcie unijne w przypadku takiego kredytowania...ciekawie.

Kitas

Posty: 21

 
Muszę sam poszukać jakiegoś kredytu konsolidacyjnego...Kolega polecał mi ostatnio jednego speca od finansów. W przyszłym tygodniu jestem u niego umówiony na konsultacje, zobaczymy co mi podsunie za rozwiązania...

tveros34

Posty: 20