Gdzie wziąć kredyt samochodowy?

Gdzie wziąć kredyt samochodowy?

Witam.

Czy są tu jacyś kierowcy? Poszukuję dobrej oferty kredytowej pod zakup samochodu. Znacie firmy, jakie gwarantują niskie oprocentowanie i pełną obsługę?

12Klaudi

Posty: 19

 
Hej.

Z mojego doświadczenia wynika, że auto na kredyt to jedna z lepszych opcji. W sumie długo się wzbraniałem przed kredytowaniem i kupowałem tańsze, lecz też gorsze auta. Ciągle do nich dokładałem niewątpliwie...A ostatnio kupiłem nówkę sztukę i śmiga jak trzeba, praktycznie zero wizyt u mechanika.

azBee

Posty: 14

 
Jakiś czas temu, nawet nie tak dawno brałem kredyt na nabycie auta, zarówno jestem całkiem na świeżo:) My z żoną odnaleźliśmy fajną ofertę na stronie kredyt samochodowy. Oprocentowanie konkurencyjne, natomiast sama obsługa, to jak nas potraktowali – pełen profesjonalizm. Cały proces finansowania został przeprowadzony niezmiernie sprawnie, bez ściem i przeciągania w okresie.

Mogę ich polecić.

1adversary

Posty: 27

 
Nie wiem jeszcze którą ofertę kredytową wybrać. Mam już na oku nawet konkretny samochód, ale trochę mam stracha przed podpisaniem umowy kredytowej. Chętnie też poczytam wasze opinie, może znajdę coś dla siebie.

Dzięki za taki wątek!

Bienkus

Posty: 32

 
Z tymi ubezpieczeniami to różnorodnie bywa. Jak się poprzez te kalkulatory składek popatrzy, to niby wszędzie się opłaca, ale jak przychodzi do szczegółów to nagle wychodzą jakieś ukryte koszty. Ja wybrałem firmę cls, bo u nich wszystko jest jasne, rzetelne, bez żadnego wodzenia za nos. Pełen szacunek do klienta. Wydawałoby się, iż taka oczywistość, ale nie dla wszystkich.

mati

Posty: 32

 
Moim zdaniem, w przypadku leasingu dla średniego przedsiębiorstwa nieźle sprawdza się firma www.cls.pl. Korzystam z ich leasingu już od paru lat i jeszcze nie miałem powodów, żeby narzekać – odpukać w niemalowane;) Pożądane byłoby zbadać, umówić się z konsultantem. Przygotowują niezmiernie rzetelne oferty biorące pod uwagę specyficzne potrzeby klienta. Tym samym można nabrać od nich zaufania, co jest niezmiernie istotne w przypadku leasingu.

Szaddam,

Posty: 23

 
Powiem szczerze, iż właśnie planuję wziąć kredyt na jakiś doskonalszy samochód. Nawet jak sprzedamy swojego starego, wysłużonego Opla, to i tak nam będzie mnóstwo jeszcze kasy brakować. Na stare lata, należałoby byłoby kupić sobie doskonalszy wóz, żeby wygodnie wozić zmęczone życiem kości :) Pozdrawiam serdecznie!

basyh

Posty: 27

 
Aktualnie znaleźć idealne ubezpieczenie to trzeba mieć troszkę szczęścia. Bez wątpienia każdy zapewnia, iż jego propozycja jest najlepsza, lecz wiadomo, iż są lepsze i gorsze. Moje wozy ubezpieczyłem przez stronę Ubezpieczenie samochodu i bardzo mało płacę. Jak sobie porównuję z tym ile płacą na składki moi znajomi to aż mi się cała twarz śmieje :P

Totek

Posty: 23

 
Mam kilka kredytów samochodowych na oku. Myślę o jakimś mniejszym, ale nowym aucie. Troszkę mnie przeraża oprocentowanie w poniektórych bankach. Chętnie bym skorzystał z jakiejś tańszej alternatywy, zarówno dołączam się do pytania z wątku – skąd kredyt?

agapod17

Posty: 22

 
Mam troszkę doświadczeń z leasingami różnej maści. Miałem w leasing osobowe, później dostawcze. W sumie z siedem samochodów. Jeśli miałbym polecić jakąś konkretną ekipę, która w kraju dobrze obsługuje leasing to chyba bym Ci podrzucił www.cls.pl. Niesłychanie sprawna firma. Zawsze są w stanie dopasować warunki do indywidualnych potrzeb, po prostu – elastyczna oferta.

Ktoś34

Posty: 14