mieszkania Warszawa, znacie ?

mieszkania Warszawa, znacie ?

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, ale żeby była niższa od tej rynkowej.

Menene

Posty: 2

 
Warszawa zawsze miała niesłychanie drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie doskonalsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Kitas

Posty: 3

 
Jest wiele propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wówczas idealne ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

zKRK2015

Posty: 11

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście bardzo szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to mnóstwo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

apepsi1983

Posty: 2

 
Znaczny wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

Kitas

Posty: 2

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

nero45

Posty: 17

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

OjOjdzi45

Posty: 11