sprzedaż nieruchomości w hiszpanii, poszukuje

sprzedaż nieruchomości w hiszpanii, poszukuje

Witam serdecznie. Czy wiele formalności wymaga sprzedaż nieruchomości w hiszpanii? Najlepiej byłoby, gdybyście mogli polecić mi biuro nieruchomości, z którego tam korzystaliście.

nero45

Posty: 12

 
Zawsze wydawało mi się, iż sprzedaż nieruchomości w hiszpanii to skomplikowana sprawa. Tymczasem z pomocą biura nieruchomości to łatwizna :-)

Morchepl

Posty: 15

 
Polecam skontaktować się z nimi: http://levantesol.com, gdy w obrębie Waszych zainteresowań pozostaje zakup nieruchomości hiszpania. Jestem przekonany, że pomogą Wam w kompleksowy sposób. Tak było w moim przypadku.

MociMOC

Posty: 20

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o kupowanie nieruchomości hiszpania. Mam nadzieję, iż dzięki lekturze Waszych wypowiedzi uniknę podstawowych błędów, albowiem chcę zyskać, a nie odnotować straty...

namok

Posty: 8

 
Posiadam namiary na biuro nieruchomości hiszpania calpe, które wykazuje się sporą elastycznością na etapie współpracy. Wydaje mi się, że bylibyście usatysfakcjonowani z jego usług. W razie czego odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości.

Lupusx

Posty: 12

 
Oglądałem już kilka razy domy hiszpania, ale nigdy nie zdecydowałem się, aby sfinalizować transakcję. Być może dlatego, że przerażała mnie ich cena. Chcę jeszcze raz podejść do tematu, ale dam sobie nieco czasu. Postanowiłem “dozbierać” nieco środków na ten cel.

Blitz55

Posty: 10

 
Uważam, że sprzedaż nieruchomości w hiszpanii jest opłacalna wyłącznie wówczas, gdy jesteście właścicielem domu od co najmniej kilku lat. Wyłącznie w takich okolicznościach jego wartość mogła ewidentnie wzrosnąć, choć to nie reguła.

fasnnnn9898

Posty: 11

 
Posiadam namiary na biuro nieruchomości hiszpania calpe, które sprostało moim oczekiwaniom. Mogę Wam je wysłać w prywatnej wiadomości.

Ptaszek22

Posty: 12

 
Znaczny potencjał tkwi w nieruchomościach w hiszpanii. Miałem okazję przekonać się o tym na własnej skórze, ponieważ zarobiłem na przestrzeni kilku lat kilkadziesiąt tysięcy euro :)))

TomekK

Posty: 11