Tanie domy Kielce

Tanie domy Kielce

Zależy mi na bardzo szybkiej sprzedaży działki. Gdzie mogę w necie umieścić ogłoszenie, które trafi do zainteresowanych?

e0987

Posty: 15

 
Ogłoszenia nieruchomości mają znacznie większą skuteczność podczas najmu. Trudno na tym rynku o dobrą transakcję kupna lub sprzedaży. Prawdopodobnie najlepszą strategią działania będzie dywersyfikacja ogłoszeń na kilku lub nawet kilkunastu serwisach.

ciopix

Posty: 28

 
Niestety na popularnych serwisach ogłoszeniowych znajdziesz tylko oferty z rynku wtórnego. Czy na pewno takich nieruchomości poszukujesz?

szymon2626

Posty: 25

 
Jeżeli wyróżnisz swoje ogłoszenie na oferty-dom.pl gwarantuję, że szybko zdobędziesz dobry wynik transakcji.

ZetMichał

Posty: 22

 
Jak chcesz kupić dobrą nieruchomość to tylko przez kontakt za pośrednictwem serwisów ogłoszeniowych. Poznasz dokładnie cenę i niezbędne informacje techniczne budynku, włączając w nie nawet opis okolicy.

Niektóre portale sugerują gotową treść wstępnej wiadomości do kontrahenta. Nie trzeba się zbytnio wysilać podczas nawiązywania kontaktu. Wszystkie dane w ogłoszeniach są moderowane i zgodne z rzeczywistością. Też się wahałem na początku współpracy, ale nie warto, uwierz.

mokwas

Posty: 18

 
Kilka ciekawych inwestycji przeprowadziłem przez serwis http://oferty-dom.pl. Jak masz kapitał ponad 100 000 zł bez problemu trafisz na interesujące mieszkania, na które nikt nie zwraca uwagi.

Ten portal ma non stop nowe profile sprzedaży lub zakupu, dlatego warto się nim poważnie zainteresować.

Klaudi

Posty: 21

 
Pracuję w biurze pośrednictwa nieruchomości i bardzo często wspomagamy się portalem oferty-dom.pl, dlatego możesz też skorzystać. Dość duża skuteczność nawiązywania kontaktów. Zawsze warto ich źródła dywersyfikować.

Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Szaddam,

Posty: 23

 
Dobrze jest nawiązać wstępny kontakt przez serwis, a dopiero w drugiej kolejności spotykać się osobiście po potwierdzeniu podstawowych danych. Nie ma sensu trafić czasu.

1adversary

Posty: 27

 
Zawsze negocjuj kwotę współpracy. Większość sprzedawców daje możliwość negocjowania. Da się zbić teraz ceny o kilkadziesiąt procent, jak dobrze się postarasz i wynajmiesz, np. skutecznego rzeczoznawcę.

egerdi

Posty: 26

 
Unikaj zbyt niskich cen, bo po pierwsze są podejrzane, po drugie może się nimi zająć urząd skarbowy podczas rozliczania podatków, a po trzecie teraz na rynku nieruchomości okazje raczej nie występują, szczególnie w internecie.

skupicccc24

Posty: 23