Darmowe ogłoszenia nieruchomości, poszukuję !!

Darmowe ogłoszenia nieruchomości, poszukuję !!

Cześć. Szukam miejsca, w którym mógłbym publikować darmowe ogłoszenia nieruchomości. Polecicie coś?

Kaazz

Posty: 7

 
Jestem przekonany, że publikując darmowe ogłoszenia nieruchomości będę w stanie sprzedać swoje mieszkanie, jakie dostałem w spadku kilka lat temu.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Ostatnio odwiedziłem pewien serwis, w jakiego obrębie zetknąłem się z setkami darmowych ogłoszeń nieruchomości. Zapoznałem się z nimi, aczkolwiek żaden z anonsów nie odnalazł zainteresowania w moich oczach. Poszukuję wymarzonego domu dalej…

CzarnyBlant

Posty: 18

 
Kilkukrotnie dodawałem już darmowe ogłoszenia nieruchomości i za każdym razem byłem niesłychanie zaspokojony. Moje uznanie zyskały przede wszystkim serwisy, jakie pozwalają na dodanie ogłoszenia razem z obszerną ilością zdjęć. Zdjęcia zdecydowanie pomagają zainteresować potencjalnych kupujących.

bernatka789

Posty: 13

 
Potwierdzam zdanie poprzednika, który mówi o zdjęciach, o które winny zostać wzbogacone darmowe ogłoszenia nieruchomości. Moje ogłoszenie miało kilkadziesiąt wyświetleń, a po dodaniu fotografii ich liczba znacząco wzrosła, co postanowiłem tutaj odnotować. Pozdrawiam serdecznie.

qwuster

Posty: 19

 
W sumie wśród portali, jakie pozwalają dodawać darmowe ogłoszenia nieruchomości najniezwyklej pozytywnie oceniam http://houser.pl. Po prostu przypadł mi do gustu podobnie jak dziesiątkom tysięcy innych użytkowników. Polecam zajrzeć na ten portal, bo jest normalnie niezmiernie dobry :)

wiesław11

Posty: 18

 
Kilkukrotnie dodawałem już w Internecie darmowe ogłoszenia nieruchomości i zawsze prowadziło to do sprzedaży działek bądź mieszkań na dość konkurencyjnych warunkach. Nie mam wątpliwości, iż w przyszłości będzie podobnie.

apepsi1983

Posty: 25