Sprzedam działki Rzeszów

Sprzedam działki Rzeszów

Witajcie aktywni:)

Gdzie szukaliście ofert dotyczących nieruchomości w necie? Ja ostatnio poluję na jakieś fajne mieszkanko do wynajęcia w LBN i szukam dobrego portalu z takimi ofertami. Im więcej ofert, tym większe pole wyboru, wiadomo;)

Działaecki

Posty: 21

 
Nie orientuję się za bardzo:P

Ostatnio szukaliśmy stancji z kolegami, ale to oni bardziej załatwiali:P Chyba się ogłaszali na jakimś forum, czy czymś takim, w każdym razie na pewno każdy z nas dodał też post na fejsie. To też jakaś opcja w sumie.

Pozdro!

Krasny

Posty: 26

 
Mnie by interesowało kupno jakiegoś niewielkiego mieszkania i właśnie obczajam sobie stronki z takimi ogłoszeniami. Ogólnie nie jest źle. Muszę powiedzieć, że większość serwisów jest bardzo profesjonalnie zarządzanych.

Y_Totus2

Posty: 30

 
Masz tych stronek od groma...ja już też sam nie wiem, gdzie dodać swoje ogłoszenie. Generalnie zależy mi na tym, żeby miało dużo wyświetleń, mogę nawet za nie jakoś rozsądnie zapłacić.

Eegofan

Posty: 25

 
Najważniejsze, żeby było dużo danych w ogłoszeniu. Są takie serwisy, gdzie można naprawdę drobiazgowo opisać nieruchomość. Metraż, instalacja, typ okien, ogrzewanie – dosłownie każdą cechę można zaznaczyć i to jest fajne, bardzo pomocne i zachęca ludzi do sprawdzenia oferty.

irecki67

Posty: 26

 
Dawno w sumie nie korzystałem z takich stron. Ale pamiętam, że jak kilka lat temu chciałem wynająć mieszkanie w Łodzi to napisałem na jednym forum, akurat było poświęcone fantastyce i tego typu prozie. Miałem fart, bo jeden z użytkowników, akurat szukał kawalerki:)

Warsaw22

Posty: 30

 
Ja bym Ci polecił działać na kilka frontów. Są w prasie działy z ogłoszeniami, można przez radio, a nawet w TV czasami lecą takie bloki ogłoszeniowe. Net ma tę zaletę, że tutaj te portale są ogólnopolskie, a w przypadku radia czy gazety, zazwyczaj takie ogłoszenia są regionalne.

Lesny

Posty: 20

 
Tak, z tego co widzę, to jest więcej serwisów z ogłoszeniami, niż zainteresowanych :P No niestety, tak to wygląda. Dlatego większość takich stron świeci pustkami, raptem dwa ogłoszenia i to cała oferta.

vincek

Posty: 25

 
Jakoś w zeszłym tygodniu dodałem swój dom do bazy ogłoszeń na http://oferty-dom.pl i mogę Ci śmiało rekomendować tę stronkę. Cenowo bardzo korzystnie, płacę symbolicznie, a ogłoszenie jest wysoko pozycjonowane, więc na brak zainteresowania ofertą nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie, ciągle muszę robić prezentacje dla kolejnych chętnych:P

Anjinsaan

Posty: 21

 
Też szukałem dobrej strony z takimi ogłoszeniami, bo chciałem sprzedać mieszkanie w Warszawie. Całkiem fajnie korzystało mi się ze strony oferty-dom.pl. Mają ogólnopolski zasięg i fajne ceny za takie wpisy.

Wybrałem sobie taką dodatkową promocję mojego ogłoszenia, dzięki czemu dość szybko ktoś chętny się zgłosił.

Freakster89

Posty: 25