wycena domu myślenice, komu zlecić?

wycena domu myślenice, komu zlecić?

Dzień dobry. Muszę spytać, zanim zdecyduję się na jakiegoś rzeczoznawcę. Ile trwa wycena domu. Znacie jakieś dobre firmy z Myślenic?

09_wery5

Posty: 3

 
Widzę, iż dużo poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, iż uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto prędko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

gregBard

Posty: 15

 
Tak zrobię. Tak czy inaczej, już jest trochę za późno na tego rodzaju usługę. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się z korzyścią dla mnie. Jak coś, na pewno odezwę się, jak została wykonana wycena działki w Myślenicach.

syrena88

Posty: 7

 
Dzięki waszej pomocy może uda mi się w końcu znaleźć kogoś dobrego od wyceny nieruchomości w Myślenicach. Gdy przeglądałam oferty, jakoś żadna z nich nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Koniecznie muszę się dostać do profesjonalisty z prawdziwego zdarzenia.

Marioleczka

Posty: 4

 
Myślę, że akurat w kwestii wyboru rzeczoznawcy majątkowego, warto osobiście zdecydować, kto ci pasuje. Ja spotkałam się z dwoma osobami z Myślenic. Jedna z nich wydała mi się bardziej kompetentna. To tylko taka uwaga :)

HalskiPol

Posty: 3

 
A kiedy rzeczoznawca majątkowy ustala cenę. Jest w stanie na samym początku podać orientacyjny koszt usługi. Poszukuję kogoś z Myślenic, ale oczywiście zależy mi na jakiejś przystępnej cenie. Czekam :)

michaellla

Posty: 13

 
Jeśli potrzebujecie Państwo rzetelnej, poprawnej i szybko zrealizowanej wyceny działki w Myślenicach, polecam tę firmę https://www.tmlnieruchomosci.pl. Z własnego doświadczenia wiem, że to super specjalista.

mack

Posty: 9

 
Najbardziej martwi mnie fakt ceny takiej usługi. Czy taki rzeczoznawca będzie w stanie przedstawić wstępny koszt takiej wyceny działki w Myślenicach? Bez tego ani rusz. Wycena potrzebna mi jest do dość skomplikowanej sprawy sądowej.

Jsakic19

Posty: 27

 
Skup się na kilku ofertach i je porównaj. Rzeczoznawcy mają różne ceny. Zdążyłem to zauważyć, gdy samo potrzebowałem wyceny działki w Myślenicach. Kieruj się doświadczeniem danego biura. Ostrzegam, że nie każda firma wyceniająca jest dobra. Bywa i tak, że nie mają większego doświadczenia :(

RedEvil

Posty: 16

 
Podzwoń i porównaj oferty. Bywa, że naprawdę można zaoszczędzić w ten sposób parę złotych. Jeśli chodzi o wycenę domu w Myślenicach, to trzeba się liczyć z kosztami. Ostateczna cena zależy od wartości przedmiotu. Wiem, że zależy też od celu. Nie wiem, do czego są te najdroższe?

xacti

Posty: 20