mieszkania Kraków, oferta

mieszkania Kraków, oferta

Po ile teraz chodzą mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie? Zastanawiam się czy coś nie kupić, ale nie wiem czy będzie mnie na taką inwestycje stać?

fertuś

Posty: 2

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, dlatego szukam dalej. Szkoda, bo widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, dlatego można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

Yuri20

Posty: 4

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i sporo nie dał. To oznacza jak na standard to mało, natomiast wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

apepsi1983

Posty: 6

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, ale patrzyłem na mieszkania. Często budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, dlatego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, dlatego warto to sobie sprawdzić i zdecydować, co jest najlepsze.

namok

Posty: 11

 
Z mieszkaniami jest tak, że wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeśli kawałek od centrum to wybór jest duży, ale jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

Klaudi

Posty: 7

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

witek55

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest propozycja, którą należałoby sobie przejrzeć.

labuh

Posty: 5

 
Ofert w Krakowie jest bardzo dużo. Można kupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Warto się zorientować w rynku i wtedy łatwej podjąć decyzje.

Kitas

Posty: 12

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bowiem wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, wobec tego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

CzarnyBlant

Posty: 18