kursy samoobrony, gdzie szukać ?

kursy samoobrony, gdzie szukać ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Wiele o tym słyszałam, ale nie za bardzo wiem jak to wszystko może wygląda?

Nagórę44

Posty: 1

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, natomiast właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

Lesny

Posty: 15

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym dużo kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

maniek

Posty: 10

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Agaaa56

Posty: 4

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Rzeczywiście nauczyłam się sporo. Może i trzeba było zapłacić więcej, lecz szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo gigantyczne znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

phonik

Posty: 18