Naturalne kosmetyki online

Naturalne kosmetyki online

Cześć. Polećcie mi jakiś dobry sklep internetowy oferujący składniki do samodzielnego wykonywania kosmetyków naturalnych. Ktoś z Was kupuje może coś takiego i może podać mi sprawdzony adres?

Jasiaaa

Posty: 2

 
No właśnie produkty ropopochodne, jakieś zapełniacze z kosmetyków to trzeba koniecznie wyeliminować, bo problemy skórne tylko się pogłębią i to niezależnie od reszty składników aktywnych.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

3czex

Posty: 2

 
Moim zdaniem raz na jakiś czas powinnaś zmienić skład kosmetyku, żeby ciała nie przyzwyczaić za bardzo. Jednak habituacja występuje praktycznie w każdej strefie pielęgnacyjnej.

klakierr

Posty: 2

 
Wszystkie kosmetyki ze śluzem ślimaka polecam, bo u mnie się sprawdzają przy alergii. Całe lata chodziłam z czerwoną twarzą, mocny trądzik, właśnie tendencje alergiczne i śluz ślimaka tutaj wyraźnie pomógł, chociażby coś z tej serii https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158. Musisz właśnie szukać oryginalnych serii, gdzie masz dermatologiczne potwierdzenie.

Grabow12

Posty: 5

 
Jak sama robię preparaty na ich bazach to nawet lepiej pachną od kosmetyków spotykanych normalnie na rynku. Na komercyjną skalę to może nie do końca, ale do użytku domowego spokojnie ogarniesz.

znamsienatym

Posty: 6

 
Największa zaleta kosmetyków naturalnych to wydajność i inne wchłanianie. Można spokojnie nawet na dłużej zostawić, albo małą ilość rozprowadzić, do kącików oczu. Zero ryzyka podrażnień.

codePerformance

Posty: 10

 
Potwierdzam, że doskonałe i przemyślane kosmetyki, a do tego w normalnych cenach.

Jozefffin

Posty: 8